Bardhe Gega – Asnjehere (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/?hl=en

Tekst:
1
More zemren, zemren tem
Por ma bane jeten helm
Me premtove lumturi
Ti e vrave ket dashni
Ref
Asnjehere, Asnjehere
Ma ket zemer nuk ma merr
Shum po vuj 2x
Dashnin ja dhe tjeter kujt

2
Me dhe bese e me dhe fjale
Me the nuse kam me t’marr
U ba zi fustani i bardh
Por un kurr skam me ta fal
Ref
Asnjehere, Asnjehere
Ma ket zemer nuk ma merr
Shum po vuj 2x
Dashnin ja dhe tjeter kujt